KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15549212

nr 1554 9212

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Troll. Signerad, daterad -88. Blandteknik, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x36 cm

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 19:04:38

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell