KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15549212
nr 1554 9212
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Troll. Signerad, daterad -88. Blandteknik, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x36 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:04:38
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr